[rev_slider_vc alias=”hybrid”]

KAS IR KERAMIKAS PANEL HYBRID?

HYBRID tehnoloģija – tas ir viens no mūsu izcilākajiem produktiem alternatīvās apkures sistēmu jomā, kas ļaus jums palielināt komfortu un ietaupīt izdevumus uz apkuri visās dzīvojamās un komerciālās telpās. HYBRID tehnoloģija apvieno divu veidu apkures – infrasarkano un konvekcijas. Tā rada ideālus apstākļus ātrai gaisa un telpā atrodošo priekšmetu sasildīšanai.

KĀ STRĀDĀ INFRASARKANĀS APSILDES TIPS?

Infrasarkanā apkure savā darbības zonā vispirms sasilda objektus, kas tajā atrodas – mēbeles, sienas, grīda. Efekts ir uzreiz jūtams telpās, kurās ir cilvēki. Pie tāda apsildes tipa siltuma un komforta sajūtas ir jūtams daudzas reizes ātrāk, pat dažās minūtēs.

KĀ STRĀDĀ KONVEKCIJAS APSILDES TIPS?

Konvekcijas mehānisms sasilda gaisu starp paneļa korpusu un sienu, izplatot to pa visu telpu. Ātrā sasildīšana un augstā efektivitāte cilvēkam rada maksimālu komfortu.

KĀ STRĀDĀ KERAMIKAS PANEL HYBRID?

Panelis ar temperatūru 65-70 ° C – ir efektīvs infrasarkano siltuma avots, kas strādā ar viļņa garumu diapazonā no 7-14 mikroniem. Konvekcijas siltuma plūsma tiek veidota starp sienu un paneli, otrā puse ir uzkarsēta līdz 80-85 ° C .
Ar infrasarkano un konvekcijas apkures veida kombināciju var ievērojami samazināt laiku, kas nepieciešams, lai sasildītu telpu un radīt komfortablu temperatūru. Augsta siltuma efektivitāte vairākas reizes samazina apkures izmaksas dzīvojamās mājās, birojos un sabiedriskajos objektos.

 

Efektīva un vienmērīga telpas apsildīšana panākama izmantojot nelielas jaudas paneļus, kurus izvieto siltuma zuduma zonās. Izmantojot telpu apsildīšanai HYBRID sistēmu, pareizi jāsadala siltuma avoti, lai izvairītos no pārāk aukstām vai karstām zonām.

HYBRID DESIGN PANEL

aneļi ir izgatavoti no dabīgās keramikas ar augstu siltumu akumulējošām īpašībām un lēnu siltuma atdevi pēc ierīces izslēgšanas. Keramika ir ideāls materiāls garo viļņu infrasarkanā spektra pārraidīšanai.
HYBRID paneļi ir monolīta ierīce, kas atšķiras ar maksimālu izturību. Kalibrēta keramika hermētiski piestiprināta pie ierīces korpusa, izmantojot speciālu savienojumu. Korpuss ar polimēra pārklājumu ir izgatavots no metāla. Katram panelim komplektā ir pievienoti speciāli sienas stiprinājumi.

 

Kā sildīšanas elements tiek izmantots elastīgs siltuma kabelis, kas atrodas starp korpusu un keramiku. Šis karstumizturīgais vads ir pārāks par tradicionālajiem apkures elementiem visos aspektos. Kabelis ir ar relatīvi zemu virsmas temperatūru, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Pateicoties tam ir panāktas maksimāli pieņemamas sanitāri-higieniskās normas, salīdzinājumā ar tradicionālajiem apkures elementiem.

 

Instalēšana HYBRID sistēmai neaizņem ilgu laiku. Jums nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas, prasmes un īpaši instrumenti. HYBRID var izmantot gan kā galveno un gan kā papildu apsildi jebkura izmēra dzīvojamās un komerciālās ēkās. Keramikas panelis HYBRID – tas ir jauna līmeņa komforts un efektivitāte apkures jomā.

GALVENĀS PAZĪMES

MērķisElektriskais sildītājs visiem dzīvojamo un biroja telpu tipiem
PielietojumsElektriskās apkures sistēmas sastāvdaļas atsevišķos gadījumos ir pielietojamas kā lokālās vai papildus ierīces telpu apsildīšanai
Apkure platība5–7 m2 vai 15–21 m3
Ārējais izskatsGlancēta keramikas plāksne, monolīti samontēta metāla korpusā
Stiprinājuma veidsSienas stiprinājums augstumā no grīdas 100-120 mm
Pamatkrāsabalts, melns
Produkta izmēri600×600×12 mm
Attālums no sienas virsmas50 mm
Svars11 kg
Darbības temperatūrapriekšējai virsmai 65 ... + 70 ° C, aizmugurējā daļa 80 ... + 85 °C
Strāvas spriegums230 V
Aizsardzība1
Strāvas patēriņš375 W
Aizsardzības pakāpeIP-44
Oficiālā garantija5 gadu
Kalpošanas laiks30 gadu
SertificētsEiropa